Wspomnienia z Filipin nasz najlepszy piknik w raju

nasze najlepsze wspomnienia z Filipin
Siquijor 2014 - Wspomnienia z Filipin nasz piknik w raju

Nasze wspomnienia z Filipin i najpiękniejszy piknik w raju.Tak, przyszedł czas, by wspomnieć o naszych najpiękniejszych chwilach spędzonych na Filipinach. Jednym z tych momentów zdecydowanie jest nasz piknik w raju. Jak widzicie na plaży poza nami nie ma nikogo, byliśmy otoczeni przyroda, wspaniałą czystą wodą, która szumiała przepięknie, no i ta piaszczysta złota plaża. Piknik to nasz taki pomysł na spędzony wspólnie czas na łonie natury. Nie ma sposobu by policzyć ile takich udanych pikników mieliśmy w naszym raju.   Pamiętam jak dziś, te nasze piękne pikniki. Praktycznie co kilka dni z żonką jechaliśmy gdzieś motorkiem, zabieraliśmy kocyk i małe przekąski, by na łonie natury sobie być, by nacieszyć się spokojem. Czasem robiliśmy sobie piknik dosłownie za domem, czasem jechaliśmy na drugi koniec wyspy. Zresztą pikniki robimy sobie dość często, niezależnie czy jesteśmy na Filipinach, czy gdzieś w Europie. Teraz przebywamy w Grecji i też sobie robimy piknik. 
   Cóż ten jeden piknik będziemy wspominać bardzo miło. To było dokładnie to, co potrzebowaliśmy w tym czasie. Ten spokój, to odludzie. Miejsce naszego piknikowania znajdowało się dość niedaleko od naszego domku, jakieś 20 min jazdy motorkiem. Siquijor to taka wyspa jakich chyba mało na świecie. Praktycznie można znaleźć miejsce na cudowny piknik na wyciagnięcie ręki. Wiele razy, wraz ze znajomymi, bądź sami rozpalaliśmy sobie ognisko na plaży, czekaliśmy na rybaków, aż wrócą z połowów, by sobie grillować rybkę. Czasem jak nie było rybaków w okolicy łapaliśmy kraby, których była cała masa. Wiecie, że w Grecji połów krabów jest nielegalny ? Pytaliśmy rybaka tutaj o kraba, gdzie można kupić, powiedział, że kraby tu są, ale nie wolno ich łowić. Dziwne, bo na takiego świeżutkiego kraba z grilla to mamy straszliwą ochotę. 
Jak to sobie miło powspominać te nasze Filipińskie pikniki. Te nasze wycieczki, miejsca które zwiedziliśmy. Takie beztroskie życie, pełne przygód. 


wraz z żoneczką - piknik w raju
Siquijor - 2014

wraz z żoneczką cieszymy się życiem
Siquijor - 2014Przeczytej też

0 komentarze