Piękne dziewczyny ? - wybory shemale Miss Gay Filipiny

Miss gey - shemale ladyboy Filipiny
Miss Gay - najpiękniesze ladyboje 

Piękne dziewczyny,  wybory Miss Gay

   Dziś zabiorę Was drodzy moi czytelnicy na wybory Miss Gay, czyli wybory Miss lady boy, czy Shemale, jak kto woli. Chciałbym też powiedzieć coś o akceptacji, oraz o byciu sobą, niezależnie od okoliczności. 
   Fiesta w Ormoc City, to czas wielu atrakcji, niedługo będzie największa uliczna dyskoteka, szkoła gotowania, oraz jak już wiecie z poprzednich relacji masa jedzenia wszędzie dookoła. 
   Temat facetów poprzebieranych za kobiety jest chyba znany każdemu, kto słyszał cokolwiek o Filipinach, czy też innym kraju azjatyckim. Jest to tutaj tak normalne i akceptowane przez wszystkich, że ciężko jest w to uwierzyć komuś kto żyje w kraju takim jak Polska. Wiem, rozmawiałem na ten temat z niejednym Polakiem, który za wiele nie podróżował w życiu. Owszem uważamy się za bardzo otwarty naród, mówimy o akceptacji i o wolności... a nie raz widziałem w autobusie nocnym jak kilku " dresów " znęcało się fizycznie nad kimś kto był
gejem, nie tylko w Polsce ale i w Wielkiej Brytanii. Tutaj geje mają normalne życie, są akceptowani


Miss gay Ormoc 2014
Miss gay Filipiny


przez wszystkich, lubiani. Przebierają się za kobiety, ( niejednokrotnie podejmując operacje plastyczne upodabniając się do kobiet ) podejmują prace jako kobieta, żyjąc kobiecym życiem. 
   Wielu cudzoziemców przylatuje na Filipiny, by poznać Shemale, o takich związkach wiele można obejrzeć na You tube. Tutaj widać często " białego " przechadzającego się w objęciach atrakcyjnej " dziewczyny ". 
   Całkiem niedawno oglądałem w telewizji wybory Miss Gay Filipin i powiem wam, że spotykając taką " kobietę " na ulicy, mógłbym się niejednokrotnie pomylić :)
   Tutaj zamieszczam kilka zdjęć z wyborów Miss Gay Ormoc, oraz relację video z tych wyborów.
Zachęcam was do komentowania oraz do powiedzenia swojej opinii na ten temat. Czy wy bylibyście w stanie zaakceptować kogoś, kto czuje się kobietą uwiezioną w męskim ciele ? Czy byli byście na tyle odważni ? 
Zapraszam do przeczytania o spełnianiu swoich marzeń :)


ladyboy, shemale, wybory najpiekniejszej kobiety
Miss gay - lady-boy

  Zapraszam do obejrzenia relacji z tych wyborów. 2 Komentarze